YAYLASOFT Tekstil Takip Programı

YAYLASOFT tekstil takip programı adından da anlaşılacağı gibi daha çok tekstil firmalarını kapsayan ve yüksek kalite standartlarıyla geliştirilen özel bir hesap takip programıdır. Türkiyede 81 ilimiz ve yurtdışında pekçok ülkede kullanıcıları mevcuttur. Yoğun olarak kullanım kolaylığından dolayı  tercih edilen bu program doğrudan tekstil firmalarının mali gelir ve giderlerinin hesaplanması ,tekstil malzemelerinin giriş çıkışı, ve personel maaş avans takibine kadar ön muhasebe işlemleri takip amacıyla geliştirilmiştir.

01_YAYLASOFT_TEKSTIL_TAKIP_PROGRAMI_ANA_MENU

Geçmiş yıllarda bu tür uygulamalar firmalarda yer almadığından işletmeler birçok yönlerden problemler yaşayabiliyordu. Bu durum beraberinde iş veriminin ciddi anlamda düşmesine ve firmaların sektörde prestij kaybetmesine dahi yol açıyordu. Fakat programın ülkemizde de hizmete sunulmasıyla birlikte işletmeler hesap takibi yönünden rahat bir nefes aldı. Firmalar program sayesinde artık zahmet çekmeden birçok işlemlerini yapabiliyor. Üstelik muhasebe uzmanına gerek duymadan bu işlemleri gerçekleştiriyor.

Tekstil Firmaları İçin Geliştirilen Programın Genel Özellikleri

2021 yılından itibaren daha yoğun geliştirmeleri yapılan YAYLASOFT tekstil programı her büyüklükteki tekstil atölyesine hitap edebiliyor. Bu profesyonel program üzerinden firmalar bağlı olarak çalıştığı fason firmaların alt ürün stok kataloglarını kolay bir şekilde takip edebilir. Bunun haricinde depolara özgü olan ürün parti kodları, renk kodları, ürün miktarları gibi birçok farklı ayrıntıları da sistem üzerinden takip edebilir.

Basit bir ara yüze sahip olan program ayrıca doğrudan ticari işlemlerle de kolay bir şekilde entegre edilmiştir. Bu kapsamda firmanıza özgü stok takibi, depo takibi, firelerin takibi, çek, senet, gelir ve giderler, kasa, fatura ve döviz gibi pekçok işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamanın Sağladığı Avantajlar

Uygulama sizlere birçok yönden avantajlar sağlar. Program üzerinden zaman kaybı yaşamanız söz konusu değildir. Çünkü tekstil takip programı son derece pratik bir şekilde işlev görüyor. Bu uygulama üzerinden en zorlu işlemlerinizi dahi birkaç dakika içerisinde çözümleyebilirsiniz.

Uygulamanın en önemli avantajlarından biri de yazılım üreticisi firmanın size sunacağı eğitim sürecinin ücretsiz olmasıdır. Bu programı www.yaylasoft.com web sayfası üzerinden, bilgisayarınıza hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Tekstil takip programını indirdikten hemen sonrasında kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamanın tüm özelliklerinden faydalanmak için deneyimli olmanıza gerek yoktur. Kullanım kolaylığı mevcuttur.

Uygulamayı Hangi Firmalar Kullanabilir?

Uygulama geniş bir alanı kapsıyor. Bu doğrultuda tekstil işi yapan tüm firmalar veya küçük düzeydeki atölyeler uygulamayı güvenle kullanabilir. Bunun haricinde programın demo özelliği de söz konusudur. Özellikle sistemi kullanmakta zorluk çeken işletmeler ilk olarak demo sürümünü ücretsiz olarak indirip inceleyebilmektedir.

Bu sürümün kullanım süresi ise kayıt sayısı ile sınırlıdır. Dilediğiniz zaman ücretli sürüme geçilebiliyor. Tekstil firmanız bulunuyorsa ve bu takip sistemini kullanmanız tavsiye edilir. Program üzerinden herhangi ek maliyete girmezsiniz. Çünkü profesyonel bir yazılım ekibi  tarafından geliştirilmiştir. Bunun haricinde programı yakın çevrenizde yer alan diğer tekstil firmalarına da güvenle tavsiye edebilirsiniz.

 

Tekstil Muhasebesi Renk Beden Takibi Artık Çok Kolay.. 

KONFEKSİYON MAĞAZANIZDA İŞ TAKİBİNİ UZMANINA BIRAKIN..

Uygulama Nasıl Kullanılır?

Programın yer aldığı siteye giriş yapınız. Bu aşamadan itibaren site ana panel kısmında yer alan programlar linkine tıklayıp, Ücretsiz Demo İndir linkine tıklayın. Programı yüklemek istediğiniz konumu belirleyip kuruluma hemen başlayabilirsiniz. Bu işlemden birkaç saniye içerisinde program cihazınıza yüklenecektir.

Firmanızda yer alan birden çok bilgisayar için de aynı programı indirebilirsiniz. Tekstil firmalarının vazgeçilmez sistemlerinden olan bu program sizlere büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Dolaysıyla artık personel gücüne gerek duymadan işlemlerinizi halledebilir ve güncel bir şekilde takiplerini yapabilirsiniz.

Program İndirmede Site Seçimi Önemli mi?

Program indirmede web sitesi tercihi ise son derece önemlidir. İnternet dünyasında pek çok kalitesiz ve yüksek fiyat tarifesi sunan tekstil atölyesi takip program siteleri yer alıyor. Bu türden siteler garantisiz bir şekilde hizmet sunuyor. Dolaysıyla da tavsiye edilmez. Programın kurulumu konusunda da bu tarz firma siteleri üzerinden herhangi teknik destekler alamazsınız.

Bu durum sizlerin mağduriyet yaşamasına dahi sebep olabilir. Bunun haricinde amatör web sitelerinde sunulan program kaliteli değildir. Bu sebeple de indirme sırasında kasılma ve donma gibi teknik problemler meydana gelebiliyor. Dolaysıyla programı indirmek istediğinizde öncelikle kurumsal bir kimliğe sahip olan ve profesyonel anlamda hizmet sunan www.yaylasoft.com web sayfasınından programı indirmeyi tercih edebilirsiniz. YAYLASOFT Yazılım Firmasından ücretsiz teknik destek veya program kurulum hizmeti alabilirsiniz.

Comments are closed.

^ Yukarı Çık