Tekstil Üretimi: ipliğin üretiminden, kumaşın dokunmasına ve giyilebilir bir ürün haline gelene kadarki tüm süreçleri kapsayan başlı başına bir üretim sürecidir. Tekstil kimi zaman aksesuar ürünlerini de kapsar. Konfeksiyon ise süreci kumaşın kullanımı ile başlayıp giyilebilir bir ürün haline gelmesini sağlayan sanayi koludur.

 

Tekstil içerisinde yüzlerce sektörü barındırır. Dokumacılık, Boyahane, Kumaş Üreticisi, Fasoncu, Kesici, Dikimci, Satıcı, Pazarlamacı, Terzi, Hazır Giyim, Konfeksiyon, Outlet, Çocuk Kıyafeti, Bay Bayan Giyim, Spor Kıyafeti Eşofman, Marka Etiket, Aksesuar başta olmak üzere uzay elbiselerine kadar çok geniş yelpazede ve dünya çapında çok önemli bir sanayi ve ticaret koludur.

Tekstil işlemlerinizde gerektiğinde iplikten – giyilebilir veya akseauar olarak kullanılabilir bir tekstil ürünü son satış aşamasına kadarki işletme hesaplarınızı; tekstil takip programları aracılığıyla çok daha kolay takip yapabilirsiniz.

Tekstil Takip Programı Nedir?

tekstil_programiYAYLASOFT tekstil takip programı pekçok tekstil firmasının tercih ettiği kullanımı kolay ve profesyonel bir içeriğe sahip olan sektöre özel bir programdır. Yalnızca tekstil firmalarına özgü geliştirilen program geliştirici firma kurumsal web sitesi üzerinden demo ve gerçek sürüm olmak üzere toplamda 2 farklı seçenek üzerinden hizmete sunuluyor. Bu kapsamda işletmeler siteye giriş yaparak tercihi doğrultusunda demo veya gerçek sürümü indirerek hemen kullanmaya başlıyor.

Tekstil takip uygulaması kaliteli bir dizayna sahip olmakla birlikte, müşteri gereksinimlerine göre belirli aralıklar kapsamında sürekli güncelleniyor. YAYLASOFT sürüm güncellemeleri ücretsizdir. Bu bakımdan programı indirdikten sonra da bazı süreçlerde güncellemenizde faydalar bulunuyor. Avantajlı program üzerinden firmanıza özgü pekçok işlemi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Tekstil takip programıyla işlerinizin daha seri ve sağlıklı bir şekilde yol kat ettiğini fark edebilirsiniz. Fakat sistemden kusursuz bir şekilde faydalanmak istediğinizde amatör türünden web sitelerinden uzak durmanız önerilir. Bu tarz sitelerden %100 garantili bir şekilde programı indirmeniz mümkün değildir. www.yaylasoft.com kurumsal sitede yer alan programın ayrıca %100 orijinal versiyon olduğunu belirtebiliriz. Bu doğrultuda program yerli ve yabancı firmalar tarafından tavsiye ediliyor.

Tekstil Üretim Takibi Nasıl Yapılır?

Ülkemiz genelindn tercih edilen tekstil muhasebe programı üzerinden deneyimli olmasanız bile işlemlerinizi bilgisayarınızda kolayca yapabilirsiniz. Bu program sayesinde;

  • Firmanızın günlük gelir ve gider hesaplamalarını,

  • Renk Beden takibi, Parti Numarası takibi, Lot takibi,

  • Depo ve stok takiplerinizi, Firelerinizi, İadelerinizi,

  • Birlikte mesai yaptığınız fason ve benzeri türden işletmelerin alt grup ürün takiplerini,

  • Deponuzda yer alan tüm ürünlerinizin, ve alt ürün gruplarına ait barkod numarası takiplerini

ve daha birçok ön muhasebe işlemlerini basitçe gerçekleştirebilirsiniz. Program hakkında temel bilgilere sahip değilseniz ve kullanımı konusunda güçlük çektiğinizi hissettiğiniz takdirde müşteri temsilcisinden ücretsiz eğitim desteği alabilirsiniz. Programın demo sürümünde,  programın tüm özelliklerini pratik bir şekilde kavrayabilirsiniz.

Demo sürüm sizlere tüm işlemlerinizi yapmada deneyim sunacaktır. Bu deneyim sonrasında site üzerinden makul bir hizmet bedeli ödeyerek gerçek sürümü indirebilirsiniz. Programı kurduktan sonra ürünlerinizi ve anlaşmalı firmanın ürünlerini güncel olarak takip edebilirsiniz.

 

Tekstil Renk Beden ve Fason Üretim Takibi Artık Çok Kolay.. 

TEKSTİL ATÖLYENİZDE İŞ TAKİBİNİ UZMANINA BIRAKIN..

Tekstil Takip Programı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Beğeni alan tekstil takip kullanmanın birçok avantajları bulunuyor. Bu programla zaman kaybı yaşamazsınız. Çünkü tüm işlemlerinizi aynı anda hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Program diğer benzer sistemlerden farklı bir işleyişe sahiptir. Bu kapsamda dilediğiniz zamanda kullanmaya başlayabilirsiniz. Tekstil takip programı kullanımında ayrıca dilerseniz süre sınırlaması söz konusu değildir. Dolayısıyla sistemi tek seferde satın aldıktan sonra ömür boyu kullanabilirsiniz. İstediğiniz zaman programı cihazınız üzerinden pasif konuma getirebilirsiniz. Tekstil işinize son vermeniz durumunda programdan çıkabilirsiniz.

Tekstil takip programı profesyonel bir kullanım olanağı sunuyor. Dolaysıyla amatör türden sistemler yerine bu uygulamayı güvenle tercih edebilirsiniz. Diğer pekçok programın kurulumu ve kullanışı oldukça karmaşıktır. Fakat bu program son derece sade bir arayüze sahiptir.

Kullanımı Kolay, Tekstil Muhasebe Programı Tavsiyesi

Kullanımı kolay olan bir uygulama aradığınızda tekstil işletmelerine hitap eden muhasebe programı kullanabilirsiniz. İnternet dünyasından yoğun olarak tavsiye edilen bu program ayrıca bugün Avrupada pekçok ülkeden de talep görmektedir. Programı kullanan işletmeler tarafından pozitif yönde yorumlar yapılıyor. İşletme kurucu ve yöneticileri programdan son derece memnun kalındığını dile getiriyor.

Tekstil muhasebe amatör programlarında zaman zaman donma ve kasma gibi sorunlar meydana geliyor. Bu durum beraberinde hatalı muhasebe hesapları yapmanıza sebep oluyor. Fakat yüksek yazılım işlem kabiliyetine sahip olan bu programla bu tarz olumsuzluklar yaşamazsınız. Tüm işlemlerinizi teknik sorunlar söz konusu olmadan doğrudan işletmenizden veya bazı durumlarda internet bağlantısı yer alan tüm ortamlar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Tekstil muhasebe programıyla firmalar, ağır muhasebe yüklerinden kalıcı bir şekilde kurtuluyor. Çünkü bu program aşılması güç olan hesaplamaların daha pratik bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyor. Diğer programlarda çoğu zaman personele yada muhasebe uzmanına danışabiliyorsunuz. Bu da ciddi anlamda zaman kaybı yaşamanıza sebep oluyor. Fakat bu tarz durumlar bu programda yer almıyor. İşlemlerinizi tek başınıza yapabilir ve firmanızın sektörde yükselmesi açısından programı sürekli olarak kullanabilirsiniz. Program konusunda YAYLASOFT kurumsal web sayfası üzerinden ücretsiz teknik destek  alabilirsiniz.

Bol Kazançlar..

 

 

 

Comments are closed.

^ Yukarı Çık