satis_sonrasi_hizmetler

Tekstil Fason Üretim Nedir?

Fason üretimi, gerçek anlamda farklı bir işletmenin doğrudan ilgili firma için ürün üretmesidir. Diğer sahalarda olduğu gibi tekstil alanında da bu durum söz konusudur. Tekstil firmaları daha hızlı bir şekilde hizmet sunabilmek ve ürün stoklarını yükseltmek açısından fason tarzı firmalarla birlikte çalışıyor. Fason üretimlerinde ilgili ürün marka ve genel özellikleri işi veren firma tarafından belirleniyor.tekstil - slider

YAYLASOFT YAZILIM tarafından 2021 yılında üzerinde yoğunlaşılan fason takip programı tekstil firmaları fason üreticiler için özel olarak geliştirilmiştir. Zengin içeriğe sahip olan bu program üzerinden birçok işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Parti veya lot numarasına göre siparişlerinizi kolayca takip edebilir, birden fazla depo tanımlayabilir, fire depolarınızı ayırabilirsiniz. Tekstil fason üretiminde de rol alan program ücretsiz demo indirilebilmrktedir. Programın deneme sürümünü  ücretsiz indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Kullanımı Kolay, Fason Üretim Takip Programı Tavsiyesi

Kullanımı oldukça kolay olan fason üretim takip programı olarak YAYLASOFT tavsiye ediyoruz. Orta ölçekli firmanızda kolayca kullanılabilen bu programdaki fason üretim takip sürümü sürekli olarak güncelleniyor. Yeni sürüm güncellemeler YAYLASOFT ile Ücretsizdir. Bu kapsamda sistemden daha etkin bir şekilde faydalanmanız amaçlanmaktadır.

Fason üretim takip programı sayesinde fason firmanıza ait olan tüm ürünleri parti numarasına veya lot numarasına göre pratik bir şekilde takip edebilirsiniz. Ürün özellikleri hakkında doğrudan firma personelleri yerine program üzerinden kapsamlı bir şekilde ön bilgiler elde edebilirsiniz. Bunun haricinde deponuzdaki tüm ürünlerinizin barkod ve seri numaralarını da bu program üzerinden takip edebilir ve hızlı bir şekilde tanımlayabilirsiniz.

YAYLASOFT Fason Takip Programı Avantajları

Fasonculara verdiğiniz işlerin yüzde kaçının yapıldı, hangi parti numarasıyla gittiği, kaç parti halinde geldiğini kolayca takip edebilirsiniz. Tekstil fire miktarlarını üretim maliyetine yansıtabilir, fireli ürünleri ayrı bir depoda takip edebilirsiniz. www.tekstilprogramlari.com web sayfamız tekstil üretim, tekstil ürünleri satış, teksti ürünlerinin etiketlenmesi gibi pekçok alanda sizlere hizmet sunmaya ve gelişmeleri açıklamaya devam edecektir.

Firmanız için büyük kolaylıklar sunan tekstil üretim takip sistemi birçok avantajlar sağlıyor. Bu sistem diğer muhasebe uygulamalara oranla işletmenize daha yatkındır. Çünkü tamamen tekstil sektöründeki sizin gibi pekçok işletmenin isteği üzere geliştirilmektedir. Benzer uygulamalarda gün içerisinde sıkça donma ve kasma gibi sorunlara maruz kalabilirsiniz. Bu da ürün takiplerinizi sağlıksız bir şekilde gerçekleştirmenize sebep olur. Fakat bu programda bu gibi olumsuzlar da düşünülmüş olup arka planda veritabanı bakım ve onarımı ile ilgili çalışmalarda düşünülmüştür.

Sektörde yaygın olarak excel fason takip programı kullanılmaktadır. Her ne kadar kayıt işlemleri yapılabilse de genellikle istenilen bazı kriterlere göre rapor alınamamaktadır. Bu programla hem kayıt hemde rapor ve analiz işlemlerinizi kolayca çözümleyebilir, bilgilerinizi kolayca yazdırabilir, müşterilerinize ayrıntılı cari hesap ekstrelerini hemen sunabilirsiniz.

Gerek üretim ve gerekse satış takiplerinizi aynı programla yapabilirsiniz. Bunun haricinde programı kullanmak konusunda herhangi bir tecrübeye de sahip olmanız gerekmiyor.Kullanımı kolaydır. Fakat daha kapsamlı olarak kullanmak açısından öncelikle ücretsiz demo sürümü indirmeniz tavsiye edilir. Bu sürümü kullanım esnasında YAYLASOFT müşteri temsilcisi ile görüşerek ücretsiz eğitim talep edebilirsiniz.

Fason Takip Programında Nelere Dikkat Etmelisiniz?

YAYLASOFT tekstil üretim takip programı excel formalarından stok veya cari bilgilerini alabilme ve excele rapor gönderebilme özelliğine sahiptir. Programı doğrudan üretici firmanın sitesinden indirmenizi tavsiye ederiz. Çünkü bu programın önceki  versiyonları bugün birçok amatör web siteleri tarafından da yayınlanabiliyor. Bu tarz web sitelerinden %100 garantili bir şekilde fason takip ücretsiz uygulamasını kullanamazsınız. Çünkü bu siteler kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti yerine daha çok farklı amaçlarla kazanç elde etmek açısından bu tür programları sunmaktalar. Bu bakımdan da hem kalite ve hem de ekonomik yönden dezavantajlı duruma düşmemenizi tavsiye ederiz..

Fason takip uygulamasının profesyonel anlamda geliştirilmiş olması takiplerinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde yapabilmeniz açısından son derece önemlidir. Bu özellik ise sadece profesyonel sektörel yazılımlarına özgüdür.

Fason Takip Programı Ücretli Olarak Kullanılır mı?

Programı tercihiniz doğrultusunda ücretli olarak da kullanabilirsiniz. Demo sürümü tamamen ücretsizken gerçek sürümü ise belirli bir ücret karşılığında satın alabilirsiniz. Tekstil Fason takip programında dezavantajlar söz konusu değildir. Programı tercihiniz doğrultusunda demo, süreli veya süresiz olarak kullanabilirsiniz. Programın en önemli avantajlarından biri de ön muhasebe takibiyle entegre çalışabilmesidir. Bu doğrultuda aynı anda hem fason ürünlerinizin ve hem de işyerinizdeki ön muhasebe işlemleri takibini yapabilirsiniz.

Program Tüm Cihazlardan İndirilebilir mi?

Programı dilediğiniz cihaz üzerinden hemen indirebilirsiniz. Şu an windows işletim sistemi olan cihazlarda kullanılmaktadır. Ancak cep telefonu gibi donanımlarla da kullanılabilmesi konusunda ileriki zamanlar için planlamalar mevcuttur. Programda bilgileriniz tamamen sizde tutulmaktadır. İşletme  bilgisayarınızdan fason takip sistemini indirip anında kullanabilirsiniz. Bunun haricinde programı diğer firmalara da güvenle tavsiye edebilirsiniz. Bu uygulama Türkiye genelinde, Avrupa ve Rusya daki Türk müteşebbisleri tarafından kullanılmakta olup, Tekstil Sektöründe hizmet sunan birçok yerli ve yabancı türünden fason veya yerinde üretim yapan tekstil firmaları tarafından da yakından incelenmektedir.

 

 

Tekstil Parti Numarasına göre Sipariş ve Fason İş Takibi, Üretim Takibi.. Artık Çok Kolay.. 

TEKSTİL FİRMANIZDAKİ FASON ÜRETİM TAKİBİNDE YENİ YARDIMCINIZ..

Comments are closed.

^ Yukarı Çık