websiteTekstil sektöründe ihtiyaç olan yazılımlar ile ilgili yenilikleri www.tekstilprogramlari.com sayfamızda hizmetinize sunduk.


 

 YAYLASOFT TEKSTİL TAKİP PROGRAMI v3.09

– Cariler arası virman özelliği : Müşterinizden aldığınız kredi kartını doğrudan toptancınızdan çekebilirsiniz.


- Stok Virmanı özelliği : Belli bir ürünü bir depodan başka depoya doğrudan transfer edebilirsiniz.


- Üretim Girdileri Raporu : Üretime giren ürünlerin ne zaman üretimde kullanıldığı ve neyin üretiminde kullanıldığını tarihine göre raporlayabilirsiniz.


- Stok Eski hareketlerinin devirli olarak görünebilmesi : Stok takibini daha etkin ve kolay yapabilmek için başlandıçtan bitişe kadar ürünün kalan miktarının nasıl etkilendiğini raporlayabilirsiniz.


- Tekstil Parçalı Üretim yapabilme :  Bir ürünü belli bir parti numarasına göre, ne kadarlık miktarının üretildiği ne kadar fire oluştuğu ve yüze kaçının üretildiğini takip edebilirsiniz.


- Üretim Siparişi verilen ürünün ne kadarlık kısmının üretildiği  : Üretimi devam eden siparişlerin belli bir yüzde oranı altındakileri (örn:%90) veya belli bir yüzde oranı üstündekileri (örn:%30) raporlayabilme ve kaç parti halinde teslimat yapıldığını ne kadarlık kısmının daha üretileceğini anında görebilirsiniz.


- Tekstil Üretiminde Fire ve Fire Deposu kriterleri : Depolarınız arasına istediğiniz sayıda fire deposu ekleyebilir, bu fire depolarında hangi ürünlerin olduğunu istediğiniz zaman görebilirsiniz. Depodan fireye veya fireden depoya aktarım yapabilirsiniz.


- Firelerin Stok Miktarına Dahil Edilmemesi : Müşterinizden sipariş aldığınızda, veya bir sipariş vereceğinizde firelerin miktarının sizi yanıltmaması için stoğun kalan miktarına fire miktarları dahil edilmemektedir.


- Genel ve Görsel Düzenlemeler : YAYLASOFT TEKSTİL TAKİP PROGRAMI yeni sürümleriyle sizlere hizmet sunmaya devam ediyor. Müşterilerimizin geri bildirim veya istekleri doğrultusunda programın daha kolay kullanılabilmesi ve iş yaşamınızda daha çok yardımcı olması için gerekli çalışmalar yapılmaya devam edecektir. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle..


Tekstil Programı Ekran Görünümleri

Tekstil Programı Ücretsiz İndir

 

 

Tekstil Renk Takibi, Beden Takibi, Depo Takibi, Fasoncu Takibi, Üretim Takibi.. Artık Çok Kolay.. 

TEKSTİL FİRMANIZDA İŞ TAKİBİNİ UZMANINA BIRAKIN..

Comments are closed.

^ Yukarı Çık